Vydejte se za zážitky do Svijan

Vše na jednom místě - zámecké expozice, zahrada, ubytování či pivní lázně.

Liberecký kraj
  • Autem
  • Na kole

Jen hodinu od Prahy se nachází místo, které je perfektní pro rodinný výlet nebo dovolenou. Vydejte se do Svijan! 

Ubytování zajistí tříhvězdičkový hotel přímo v prostorách svijanského zámku. Na oběd nebo večeři nemusíte chodit daleko, oblíbená pivovarská restaurace se nachází jen pár metrů odsud. 

Abyste se dozvěděli zajímavosti o místní historii, doporučujeme zajít na prohlídku zámku. Tam můžete obdivovat archeologické nálezy včetně 3000 let staré jehlice a podíváte se do Zámecké kaple sv. Jana a Pavla. Milovníci piva jistě ocení prohlídku pivovaru, který je v těsné blízkosti zámku. Nahlédnete do tradiční výroby svijanského piva a ochutnáte nefiltrované pivo přímo z ležáckého tanku

Ve Svijanech se zabaví i vaše děti. Dobrodružné hry Arcana vás provedou zámkem i jeho neuvěřitelnou historií. Odhalíte tajemství bývalého majitele zámku Alaina Rohana? 

Nezapomínejte na odpočinek, který na správné dovolené nemůže chybět. Navštivte Pivní lázně a přesvědčte se o tom, že pivo má blahodárné účinky na naše tělo. Horká koupel v kvalitní svijanské vodě obohacená o pivovarské kvasnice, slad a chmel přináší nezapomenutelný zážitek. Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, jistě oceníte okolní přírodu Českého ráje, která nabízí nespočet možností pěších i cyklo výletů. 

www.zameksvijany.cz