Spolupráce s Objevuj památky

Chcete přihlásit památku nebo se stát partnerem projektu?
Tady jste na správném místě.

Co o nás řekly zapojené památky

Přidejte se k nám

V první až třetí vlně nám důvěru daly desítky památek, v dalších fázích se těšíme na další nárůst nových účastníků. Pro ty, kteří se obávají přílišného navýšení práce či administrativy – není tomu tak!

Stačí nás kontaktovat, obratem obdržíte dvě jednoduché tabulky – pro web a brožurku, které stručně vyplníte a společně s fotografiemi a potvrzením spolupráce odešlete zpět. O ostatní se postaráme my. Ještě se rozmýšlíte? Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Vše v jednom balíčku

Jelikož za námi nestojí žádná instituce nebo samospráva, která by pokryla nemalé náklady s celkovou realizací, ani nečerpáme žádný grant, stanovili jsme realistický poplatek ve výši 5.000 Kč ročně, za který garantujeme

  • vytvoření a aktualizace profilu vaší památky na webovém portálu s vlastní podstránkou a prolinkem na váš web,
  • responzivní web na mobilních zařízeních,
  • určený počet akcí či fotografií na dvou sociálních sítích a příspěvků v tipech na výlety nebo aktualitách,
  • půlstranu v tištěné i elektronické brožurce,
  • účast na pravidelných setkáních 2x ročně,
  • medializaci projektu v celostátních tištěných a internetových médiích včetně kampaní na sociálních sítích
  • a postupně mnohem více služeb a výstupů, které společně domlouváme na našich jednáních...

Co také získáte?

V ceně je zahrnutá také prezentace projektu i objektů ve vybraných médiích (rozhlas, rádia, časopisy, noviny, online), průběžné kampaně (online), registrace domény, správa a hosting webu, administrace, poštovné, účetní položky apod. O dalších krocích a financích v rámci nových produktů jako mobilní aplikace, společný suvenýr, motivační program se soutěží, společná kulturní akce zapojených objektů, pilotní zážitkový projekt na vybraných objektech aj. budeme diskutovat na našich setkáních.

Chcete nás podpořit?

Líbí se Vám náš nápad a výsledek naší práce? Chtěli byste nás finančně podpořit? Chcete se prezentovat na bannerech na webu nebo ploškou v brožurce? Můžete našemu úsilí pomoct mediálně? Budeme rádi, když nám napíšete nebo zavoláte a dohodneme se na dalším postupu. Těšíme se na spolupráci a předem děkujeme za podporu!

Za dobrovolný příspěvek od 500 Kč výše obdržíte jako poděkování malou pozornost, stanete-li se Partnerem, Hlavním partnerem nebo Generálním partnerem – spolupráce bude realizována formou obchodní smlouvy s patřičným recipročním plněním. Kontakty v kontaktech…

Zajímá Vás něco? Nechte nám na sebe kontakt.
Obratem se ozveme!