Spolupráce

Chcete přihlásit památku nebo se stát partnerem projektu?
Tady jste na správném místě.

  • boskovice-hrad-teaser-01.jpg
partner-2.png

Zjednodušte si život

V první a druhé vlně nám důvěru daly desítky památek, v dalších fázích se těšíme na početní nárůst nových účastníků. Pro ty, kteří se obávají přílišného navýšení práce či administrativy – není tomu tak! Stačí nás kontaktovat, obratem obdržíte dvě jednoduché tabulky – pro web a brožurku, které stručně vyplníte a společně s fotografiemi a potvrzením spolupráce odešlete zpět. O ostatní se postaráme my. Ještě se rozmýšlíte? Tak neváhejte a ozvěte se nám!

partner-3.png

Vše v jednom balíčku

Jelikož za námi nestojí žádná instituce nebo samospráva, která by pokryla nemalé náklady s celkovou realizací, ani nečerpáme žádný grant, stanovili jsme realistický poplatek ve výši 5.000 Kč ročně, za který garantujeme vytvoření a aktualizace profilu vaší památky na webovém portálu s vlastní podstránkou a prolinkem na váš web, responzivní web na mobilních zařízeních, určený počet akcí na dvou sociálních sítích a příspěvků v tipech na výlety, půlstranu v tištěné i elektronické brožurce, účast na pravidelných setkáních 2x ročně, medializaci projektu v celostátních tištěných a internetových médiích včetně kampaní na sociálních sítích a postupně mnohem více služeb a výstupů, které společně domlouváme na našich jednáních...

partner-3.png

Co také získáte?

V ceně je zahrnutá také prezentace projektu i objektů ve vybraných médiích (rozhlas, rádia, časopisy, noviny, online), průběžné kampaně (online), registrace domény, správa a hosting webu, administrace, poštovné, účetní položky apod. O dalších krocích a financích v rámci nových produktů jako mobilní aplikace, společný suvenýr, motivační program se soutěží, společná kulturní akce zapojených objektů, pilotní zážitkový projekt na vybraných objektech aj. budeme diskutovat na našich setkáních.

partner-1.png

Chcete nás podpořit?

Líbí se Vám náš nápad a výsledek naší práce? Chtěli byste nás finančně podpořit? Chcete se prezentovat na bannerech na webu nebo ploškou v brožurce? Můžete našemu úsilí pomoct mediálně? Budeme rádi, když nám napíšete nebo zavoláte a dohodneme se na dalším postupu. Těšíme se na spolupráci a předem děkujeme za podporu!

Za dobrovolný příspěvek od 500 Kč výše obdržíte jako poděkování malou pozornost, stanete-li se Partnerem, Hlavním partnerem nebo Generálním partnerem – spolupráce bude realizována formou obchodní smlouvy s patřičným recipročním plněním. Kontakty v kontaktech…

Chcete se na něco zeptat?
Zanechejte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme!