Turistická sezóna ještě nekončí!

Podzim a zima před námi.

  • dum-umeni-znojmo-02.png

Přestože dnešním dnem končí letní prázdniny a dá se říct i hlavní návštěvnické období na památkách, na většině našich objektů turistická sezóna pokračuje a to minimálně do závěru října, mnohde i déle. 

Zejména muzea a galerie mají otevřeno i přes zimu, téměř celoročně. O těchto případech si zde ještě později napíšeme...

Takže neváhejte a vypravte se na historická sídla zapojená do našeho projektu Objevuj památky - výstavy a kulturní akce stále probíhají... Přesvědčte se, že na památkách není nuda!!! 

Namátkou vybíráme: hrad Svojanov - výstava České korunovační klenoty na dosah, Letohrádek Mitrovských v Brně - výstava Svět hlavolamů, zámek Slavkov - Austerlitz - Václavský jarmark, zámek Bor - Slavnosti jablek a medu, zámek Vyškov - výstava Největší záhady a tajemství světa, zámek Dukovany - Zabíjačkové hody a košt pálenek, hrad Hukvaldy - Strašidelný hrad II, Klášterec nad Ohří - hudební festival Klášterecké promenády, zámek Lanškroun - výstava Svět hraček, hrad Ledeč n. Sázavou - Filmová Ledeč, Oslavany - těžní věž Kukla - Špekáčkobraní nebo Permon cup 2019, loreta Rumburk - Loretánské slavnosti, hrad Valdštejn - Svatohubertské slavnosti...

×
Newsletter