5. setkání členů v Pevnosti poznání v Olomouci

Plánování aktivit projektu v letošním roce se uskutečnilo v olomoucké Pevnosti poznání.

  • pevnost-poznani-teaser.jpg

5. setkání členů v Pevnosti poznání v Olomouci

Předposlední únorový den jsme se setkali se stávajícími účastníky projektu Objevuj památky a obrazně i fakticky přivítali nové členy (vodní zámek Blatná, zámek Hradiště Blovice, lovecký zámek Děčín - Podmokly, zámek Dobrohoř, hrad Helfštýn, zámek Horní Adršpach, Starý Czerninský zámek Chudenice, dům F. Bílka Chýnov, vodní tvrz Jeseník, zámek Fryštát Karviná, hrad Kašperk, hrad a zámek Klenová, hrad Košumberk, skanzen Kouřim, Flemmichova vila Krnov, Valdštejnský zámek Litvínov, zámek Lomnice nad Popelkou, Nová radnice s vyhlídkovou věží Ostrava, zámek Plumlov, Bílkova vila Praha, zámek Troja Praha, Stará radnice Prostějov, zámek Přerov, zámecká jízdárna Roudnice n. Labem, Slezskoostravský hrad, hrad a zámek Staré Hrady, zámek a pivovar Svijany, Pavlínin dvůr Šumperk, památník Jana Žižky z Trocnova, zámek Úsov, tvrz Žumberk).

Z letošních nejen propagačních novinek vybíráme:

změny ve vizuálu profilů na webu (kalendář akcí a otevírací doba),

možnost zasílání TOP aktualit na www a jejich překlápění na fb,

zatraktivnění mapy na www a vložení youtube kanálu a virtuální prohlídek (u objektů, které si je samostatně nechali zhotovit),

2-3 PPC kampaně ročně - nejbližší na jaro a Velikonoce,

tipy na výlety v časopise Květy a v Českém rozhlase (dojednáváme podrobnosti),

informační projektové kampaně na moravském rádiu Krokodýl a v informačních měsíčnících,

spolupráce s Harley Davidson atd.

 

Po několikahodinovém jednání jsme absolvovali poutavou prohlídku zdejších atraktivních expozic. Podzimní setkání členů projektu se uskuteční v Boskovicích na Blanensku, následující jarní sraz v Turnově.

 

×
Newsletter